Kožený Opasek na míru - Dárková Sada

Kožený opasek v dárkové sadě, kde hlavní výhodou je, že obsahuje speciální řezačku naší výroby. Díky které si můžete jednoduše zkrátit velikost opasku na požadovanou délku, nacvaknete sponu a máte luxusní opasekm který přesně padne.

Díky tomu je tato sada ideální jako dárek pokud přesně neznáte obvod pasu obdarovánaného.

Tloušťka kůže 3,5 - 4 mm, šířka 30 mm.

Vyrobeno z třísločiněnné lícové hovězí kůže v naší dílně v České Republice.

Odesíláme do 2 pracovních dní.

Každý kousek je originál. Chtěli byste na vybraný produkt přidat iniciály či celé jméno? Nebo by se vám líbilo výrobek prošít jinou barvou nitě? Napište mi a určitě něco vymyslíme.

1 490,00 Kč

Podlě mě by měl být pořádný opasek vždy na míru. Proto prosím zvolte velikost změřenou podle obrázku níže. Pokud požadovaná velikost není v nabídce, zvolte tu která je požadované délce nejblíže, opasek objednejte a přes formulář v pravo mi napište jak dlouhý opasek si přejete. Použijte prosím stejný konkatktní email jako u objednávky.

Pokud jste zvolili ražbu ve volbě variant, napište mi prosím přes formulář v pravo co si přejte do opasku vyrazit. Standartně umistuji ražbu na špičku opasku, je zde vždy vidět a zaroveň uživatel s ní příjde nejčastěji do kontaktu, takže mu vždy udělá radost:)